Casa Feliz 2 Bed and Breakfast
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Gratis parkeren | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Casa Feliz 2 Bed and Breakfast Oaxaca, gelegen in de Oaxaca Historisch Centrum wijk van Oaxaca binnen 17 minuten wandelafstand van het Instituto de Artes Gráficas de Oaxaca, biedt een terras. Er is ook privéparkeren.
Het hotel met 7 kamers heeft een eersteklas locatie binnen het bereik van de Mercado de Artesanías, terwijl winkels zoals de Benito Juárez-markt op 850 meter afstand liggen. Casa Feliz 2 Bed and Breakfast Oaxaca is gelegen op maar 8 minuten lopen van de Plaza de la Constitución en op slechts 1 km van de Kerk van Santo Domingo de Guzmán. Geniet van uw verblijf in deze bed en breakfast, binnen handbereik van het Museo Textil de Oaxaca. Busstation Autobuses TURMAR bevindt zich binnen 10 minuten wandelafstand van deze accommodatie.
Ze zijn uitgerust met privébadkamer.
Gasten kunnen genieten van Spaanse maaltijden geserveerd in I Love Tlayudas gelegen in de buurt van Casa Feliz 2 Bed and Breakfast.
- Locale bezienswaardigheiden
- Tumba 1054,9 km
- La Salle4 km
- mercado xoxo3,8 km
- Explanada Ciencias1,5 km
- Benito Juarez4 km
- Calle Alcala1,3 km
- Cinepolis1,7 km
- MM Cinemas2,2 km
- Paseo V1,9 km
- Gimnasio Universitario UABJO1,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Oaxaca International8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Casa Feliz 2 Bed and Breakfast naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Casa Feliz 2 Bed and Breakfast te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Casa Feliz 2 Bed and Breakfast?
Oaxaca International luchthaven en Casa Feliz 2 Bed and Breakfast zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er een parkeerplaats bij comfortabele Casa Feliz 2 Bed and Breakfast?
Ja, comfortabele Casa Feliz 2 Bed and Breakfast biedt privéparkeren gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Casa Feliz 2 Bed and Breakfast?
Klanten van Casa Feliz 2 Bed and Breakfast moeten om 12:00 uitchecken. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in deze comfortabele bed en breakfast?
Deze comfortabele bed en breakfast biedt Double Kamer, Superior Deluxe Kamer en Kamer met een King Size Bed om eruit te kiezen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar comfortabele Casa Feliz 2 Bed and Breakfast?
Ja, huisdieren zijn in comfortabele Casa Feliz 2 Bed and Breakfast toegestaan.